Puitpõrandad mitte ainult ECO friikidele

Zero Waste on teatud manifesti vorm ja sõnum kliendile – puitpõrandate suurim väärtus peitub selle loomulikus ilus. See kollektsioon on tagasipöördumine loodusesse. See paljastab puidu puudused ja muudab tooraine loomulikud vead selle eelisteks. 

21. sajand tähendab suuremat aktsepteerimist moes ja disainis, aga ka muret meid ümbritseva maailma pärast ja eemaldumist idealiseeritud ilust. Disain pöörab loodusvärvidele, asendades teadlikult põhjendamatu tarbimise taaskasutatud asjadega ning teadliku valikuga biolagunevaid, kauakestvaid ja planeedisõbralikke tooteid.

Kahekihiliste puitpõrandate kollektsioon nimega Zero Waste ei loodud mitte ainult ökofriikidele, vaid eelkõige teadlikele klientidele, kes peavad silmas planeedi heaolu ja hoolivad säästvast arengust, mõeldes tulevastele põlvedele. Nad on veendunud, et konsumeristlikul elukäsitlusel peab olema lõpp, sest maakera ressursid ei ole piiramatud.

Sobib põrandaküttele!

Leia Zero Waste PDF tootekataloog SIIT!

Elementide värvid

Kollektsiooni värvid on inspireeritud looduse värvidest ja elementidest. Sellel on pehmed beežid, naturaalsed ja sügavpruunid toonid, aga ka vaoshoitud valge. Dekooride nimed moodustavad kollektsiooni nime: Zenith, Earth, Rain, Organic, Vesi, Õhk, Muld, Puit, Energia. Kollektsiooni kaks täiendavat dekoori on Cloud – helepruun ja peen nagu pilv taevas ning sügav ja soe Lava. 

Puusse kirjutatud ajalugu

Zero Waste kollektsiooni plangud ja parkett on vastus võimalustele, aga ka turu hetkevajadustele. Uus kollektsioon seisab vastandina aastaid valitsenud Elegance klassi põrandatele, mis on peaaegu täiuslikud, sõlmedeta ja ühtlase etteaimatava joonisega. Zero Waste tuletab meile meelde: ilu on peidus looduses. Seetõttu toimub nende põrandate pinnal palju. Iga tükk on erinev ja ainulaadne. Seal on arvukalt sõlmi, kohati isegi väga nähtavaid, pragusid ja rikkalikku teramustrit. Täiendavad rafineerimisprotsessid, nagu õlivahatamine, harjamine ja neljapoolne faasimine, tõstavad esile põranda võlu.