Vintage sari

Kaasaegne disain on harmoonia otsimine. See tähendab ümbritsemist objektide, värvide ja tekstuuridega, mis peegeldavad meie isikupära. Selleks kombineerime erinevaid stiile, aga ka erinevate ajastute aksessuaare ja mööblit. Otsime valmis lahendusi. Sest meie kodu oleme meie. Turvaliste lahenduste asemel aastateks oleme rohkem valmis katsetama, et luua interjööre, kus tunneme end koduselt ja millega oleme ühtne tervik. Seetõttu loodi Vintage-sari. Iga dekoor koosneb kolme tüüpi erineva pinnatöötlusega elemendist – harjamisest unikaalse pinnahöövelduseni kuni õrnade saejälgedeni. Nende tekstuuride ja originaalsete värvierinevustega mängides saame loota täiesti ainulaadsele efektile.

Tänu nii mitmekesise disaini kasutamisele ühes sisekujunduses näevad Vintage seeria tooted head välja mitte ainult põrandal. Üha sagedamini kasutatakse neid seintel, laes või voodipeas.
Kollektsioon Vintage on pakkumine julgetele, fantaasiarikastele inimestele, kes otsivad silmatorkavaid kombinatsioone. See põrand võimaldab segada vana uuega ning kombineerida klaasi tellise ja terasega. Kasutage valgust, et näidata, mis nendes materjalides ja tekstuurides on kõige huvitavam.

Sobib põrandaküttele!

Mis teeb Vintage seeria ainulaadseks?

Iga dekoor koosneb kolme tüüpi pinnaviimistlusega elementidest:

Harjamine

Puidutükkide osade täpne harjamine võimaldab paljastada naturaalse puidumustri ja annab põranda õrna vananemise efekti.

Hööveldamine

Algne meetod pinna hööveldamiseks, et saada põrandale veidi maalähedast iseloomu. Protsessi eesmärk on esitleda puidu loomulikku tekstuuri.

Õrnad põiki saejäljed

Peened saejäljed pinnal, mis kulgevad elemendi servaga risti. Need loovad ebakorrapärase tekstuuri, lisades põrandale intrigeerivalt toore iseloomu.

4 kihti õli-vaha viimistlust

Õli-vaha imbub puidu struktuuri, rõhutades selle loomulikku ilu ja samal ajal säilitades põrandat.

V4 faasimine

See hõlmab plaadi kõigi nelja serva õrnat lõikamist. See aitab määratleda plaadi kuju ja paljastab optiliselt viimistletud põranda üksikud elemendid.

Kollektsioon Vintage on pakkumine julgetele, fantaasiarikastele inimestele, kes otsivad originaalseid seadekombinatsioone.

See põrand võimaldab segada vana uuega ning kombineerida klaasi tellise ja terasega. Kasutage valgust, et näidata, mis on nendes materjalides ja tekstuurides kõige huvitavam. 

Vintage Series kollektsiooni mõõdud:

pikkus: 1100 – 1200 mm
laius: 70 mm
paksus: 15 mm