UUDISED / PROJEKTID

ERAMU TALLINNAS

PROJEKT – Eramu Tallinnas
ASUKOHT – Tallinn, Estonia
KASUTATUD TOODE – Laudparkett Tamm ROMEO 260mm
PAIGALDAJA – Holzmill OÜ
DISAINER – Toote valik tellija poolt

Jaga seda sotsiaalmeedias:

Omanik soovis uude koduruumi puidusoojust, kasutades selleks enamlevinud tamme puitu, mis annab soojust ja ehedat puidu tunnet jalge all. Kuna tegemist on eramuga, millel on elutoas suured aknad põrandast laeni, peeti võimalikuks kasutadas 260mm laia laudparketti, ilma et oleks laudis jätnud liigselt laia mulje.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Perfektne üleminek.
Meisterlikuse näitena liitsime parketi sisenemis-/ooteruumis hexagon mustriga kiviplaadiga, mis annab eramusse sisenedes sujuva erinevate materjalide ülemineku.

Parketi paigaldusmeetod ei tulenenud mitte ainult visuaalsest juhendist, vaid valiti just ruumide paigutuse ja eripärast tingituna, arvestades valguse sisenemise suunda hoonesse. Tulemus andis lisaväärtuseks kujunduselemendi.
Puitpõrandakatet oleks võinud kasutada risti, kuid disainimeeskond ei arvanud, et see oleks parim lahendus.

Miks valisite selle ROMEO põranda?

 

Disainimeeskonnale meeldib lai valik Holzmill’i parketiliike, ning toodete esitus. Veebilehel oli ka palju kõrge eraldusvõimega fotosid nende toodetest, mis muutis kujunduse eesmärgi kliendile hõlpsaks edastamise, sest nad nägid värvi ja kvaliteeti. Toode andis meile soojuse, mida otsisime sobiva eelarvega.