Parketielemendid laevateki välimuse jaoks

Laeva tekki meenutav praktiline 3-lipiline põrand tagab kiire paigaldamise ja pakub palju võimalusi ruumi kohandamiseks tänu suurele puiduliikide valikule.

Trioparki sari on saadaval kolmes puidutüübis: vaher, pöök ja tamm. Tegemist on ujuva paigaldusega.

MULTIPARK 10

Kiiresti paigaldatav klassika

Multipark on kiirelt paigaldatav klassikalise mustriga parkett täispinna liimimiseks. Uus Multipark 10 formaat loob avara tunde.

Vaata lähemalt  →

MULTIPARK 9.5

Kiiresti paigaldatav klassika

Multipark Silente on muljetavaldav ümbritseva heli vähendamiseks ja löögiheliisolatsiooniks. See sobib ideaalselt uusehitisteks ja eriti renoveerimiseks.

Vaata lähemalt  →

MULTIPARK SILENTE

Uuenduslik süsteemilahendus – vaikne, jätkusuutlik ja sujuv

Multipark on kiirelt paigaldatav klassikalise mustriga parkett täispinna liimimiseks. Uus Multipark 10 formaat loob avara tunde.

Vaata lähemalt  →

MIKS BAUWERK PARKETT?

Euroopa ühe juhtiva parketitootjana pakub Bauwerk Parkett valikut uuenduslikke ja eluks tervislikke parkette, mis on valmistatud Šveitsi täpsusega. Bauwerk on kirglik esteetiliste parketilahenduste tootmise vastu, kasutades tippkvaliteetset naturaalset puitu.

ISIKLIK
HEAOLU

Bauwerki puitpõrand toob teie koju tõelise tüki loodust. Selle käegakatsutav loomulik tunne annab igas toas rohkem soojust, tasakaalu ja heaolu.

LEIDLIK
DISAIN

Esteetika ja funktsionaalsuse peene mõistmisega Bauwerk toodab kvaliteetseid ja ajatult ilusaid puitpõrandaid, mis sobivad individuaalsetele vajadustele.

ŠVEITSI
TÄPSUS

Toodame kire ja hoolega tippkvaliteetset parkett, mis vastab kõrgeimatele nõudmistele. Kogemused ja tähelepanu detailidele teevad meie põrandatest eluaegsed kaaslased.

INNOVATIIVSED PARKETI LAHENDUSED

Bauwerk Parkett tähistab kõikehõlmavaid lahendusi, sealhulgas kõike, mis tagab ainulaadse ruumikogemuse: alates tootest endast, kuni teeninduse ja hoolduseni ning isegi renoveerimiseni.