Tegutseme alates 1997. aastast

Tere tulemast Holzmill OÜ lehele, mis on teie põrandate esimene allikas. Oleme pühendunud pakkuma laia valikut parimatest toodetest. Oleme eriti kirglikud puitparkettide, komposiit terrasside, disain seinte ja viimislus-, ning paigalduse osas.

Holzmill OÜ asutati 1997. aastal ja on oma algusest saati teinud pika tee. 
Kuna disainieksperdid aitavad teha parimaid otsuseid, töötame elamu- ja äriprojektidega ning oleme spetsialiseerunud uusehitistele, ning ka renoveeritavatele hoonetele.
Meil on tooteid, mis aitavad täita kõiki teie vajadusi alates tipptasemel kuni eelarveteadliku ostjani.
Pereettevõttena oleme uhked, et hoolitseme oma klientide eest hästi. Tulge meie juurde, kus kohtleme teid kogukonna liikmena.

Tasuta kalkulatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust juba täna ja laske meil muuta teie maja koduks!

Mis teeb meid teiste jaoks eristavaks?

Juba esimesest päevast peale oleme järginud mõningaid standardmeetodeid äri- või eluruumide põrandakatete lahenduste jaoks.Meil on suurepärane professionaalide meeskond, kes mõistab teie konkreetseid vajadusi.
See on koht, kus saate tutvuda erinevate kujunduste ja stiilidega põrandakatetega.
Kindlustame meiepoolt pakutavate puitparkettide eest alati mõistliku tasu.

Mida pakume ?

Parim puitparketi paigaldus Eestis.
Nähes üha suurenevaid vajadusi kõrgeima kvaliteediga puitpõrandakatete toodete järele, oleme võtnud kohustuse pakkuda majaomanikele läbi aegade ka lisaks parimat paigalduse kvaliteeti mõistliku hinnaga.

Holzmill OÜ on üks usaldusväärsemaid põrandakatte ettevõtteid, mille teenus on saadaval pm üle Eesti ja ka lähiriikides.
Oleme selles valdkonnas tegutsenud aastaid ja see annab meile vajaliku kogemuse selles konkreetses teenindusvaldkonnas.