Silmatorkav või peen?

Kollektsioon koosneb käsitsi kujundatud toore välimusega laudadest, mis on inspireeritud Warmia ja Masuuria maa-arengust, karedatest laudadest, millel on selgelt määratletud tekstuur ja väljendunud saejäljed, aga ka sile ja sametine põrandad – peened ja katsudes õrnad. Lai värvivalik ja suur valik puitviimistlusi muudavad Retro Collection põrandad suurepäraseks täienduseks igale interjöörile, ühendades eraldiseisvad dekoorelemendid ühtseks tervikuks.

Sobib põrandaküttele!

Retro Collection põrandad ühendavad armastuse loomuliku ilu vastu disaini ja funktsionaalsusega. Originaalse stiiliga tammelauad vastavad kasutajate vajadustele, kes hindavad valmislahendusi ja interjööri ainulaadset iseloomu.

Disain

Tänu oma ainulaadsele disainile, pinna käsitsi kujundamisele ja üksikute laudade erinevale suurusele annavad Retro põrandad interjöörile oma rütmi – lisavad dünaamikat või, vastupidi, muudavad ruumid rahulikumaks.
Selle tulemusena peegeldab kodu sisekujundus selle elanike maitseid ja nende elustiili, moodustades harmoonilise terviku.

Intensiivne joon on nagu vastandid, mis tõmbavad üksteist ligi. Sari on loomingulise elegantsi ja linnakujunduse sünonüüm.

Kihiline parkett, 1-lipiline, 2-e kihiline, T&G ühendus

Toode on sorteeritud pidades silmas normi: PN-EN 13489

Parkett Design Experience
15 x 120 x 590-600mm

Laudparkett FertigDeska
14 x 130-150 x 700-1500mm

Laudparkett Luxury
15 x 180 x 1500-2200mm

Sorteeringud

Elegance: maltspuit pole lubatud, kinnised oksad kuni 15mm, erinev puidusüü, lubatud toonierinevused, säsikiired, mikropraod lubatud servades ja pealpinnal max 20mm.

Classic: maltspuit lubatud, oksad kuni 60mm, oksad kuni 40mm on pahteldatud, koore tasku kuni 50mm, erinev puidusüü, toonierinevused, säsikiired, lubatud mikropraod küljel ja pealispinnal max 150 mm, üraski augud.

Laudparkett FertigDeska pikkusega 1300-1500 mm saadavus perioodiliselt. 

Viimistlus: 4 kihti oil-wax, tugevad saejäljed, ilma faasita